Posted on 2 kommentaari

Flyboardtartu Suvepealinna avastamas

Pärnusse ei olnudki enne seda veel lendama jõudnud ja uskuge mind, Pärnus leiab endale tegevust iga suur ja väike. Meilgi oli avastamist rohkem, kui küll. Muidugi meie seiklused olid ikka enamuse ajast vee peal 😎 Võiks lausa öelda, et ajast jäi puudu ja kindlasti tuleb sammud sinnapoole üsna varsti jälle seada. Suvepealinna tiitli ikka põhjusega omale napsand 😜

Seekord oli seltskond üsna suur ja merele viis meid suurepärane SailEstonia jahil TakeOff, kui soovite isegi jahiga lihtsalt merd nautima minna või otse päikeseloojangusse seilata võtke nendega ühendust.

Lisaks jahile oli meiega sellel päeval koos veel Moto majutus

Merele jõudmine ja õige koha leidmine võttis u pool tundi ja inimestel ärevus järjest kasvas. Ei olnud ju keegi varem flyboardi proovinud ja ikka küsiti, mismoodi või kuidas täpselt asi välja näeb, mida siis tegema peab ja selleni välja, et mis tunne see siis on seal kõrgel olla 🙂

Sellele viimasele küsimusele sai ikka vastatud, et varsti saad ise teada 😜

Ilmaga meil ikka vedas ja nii õhk 29°, kui ka vesi  24° oli lihtsalt nii soe, et kalipsot kõik seekord selga ei tõmmanudki ja piisas ainult vestist.

Instruktaas räägitud ja esimene õnnelik lendaja sai saapad jalga. Veest välja said kõik lendajad ja mõni julges vägagi kõrgele lennata ja seda juba esimesel korral. Sammuti oli julgust kohe katsetada ka pea ees vette hüppamist. Päev sisaldas suurel hulgal ardenaliini. Positiivsed emotsioonid olid nii ehedad, et saime ka ise indu kuhjaga juurde. Põnev on nii lennata, kui ka vaadata.

Lisaks merele, sai ka jõgi üle vaadatud ja kõiksuguste  alustega sõitjaid oli kuhjaga eks ilm muidugi aitas ka kaasa. Kuna merel olime suhteliselt kaugel, sest lendamiseks on vaja lisaks ruumile ka piisavalt sügavust vähemalt 2m, siis jõel oli uudistajaid omajagu ja distantsi hoidmine ei olnudki nii lihtne, kuid hakkama saab igaljuhul.

Suured tänud teile meeldejääva päeva eest!

2 thoughts on “Flyboardtartu Suvepealinna avastamas

  1. I think this is one of the most significant
    info for me. And i am glad reading your article.
    But should remark on some general things, The web site style is perfect, the articles is really
    great : D. Good job, cheers

  2. There is definately a lot to find out about this topic.
    I really like all of the points you have made.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga